Kdo jsme

Jsme malá rodinná firma zabývající se dovozem a prodejem čínských a tchajwanských čajů a čajového příslušenství. V naší nabídce najdete pouze čaje autentické (chcete-li pravé) a korektně deklarované, za obé (tedy za pravost i korektní deklaraci) plně ručíme vrácením veškerých nákladů spojených s nákupem čaje, tedy jak jeho ceny, tak i případného poštovného. Drtivá většina čajů v naší nabídce jsou čaje z předepsaného místa, předepsaného kultivaru a tradičním způsobem zpracované. Místo a kultivar jsou pro nás nepřekročitelným dogma, pokud nabízíme čaj s odchylkou oproti tradičnímu zpracování, je to v popisu čaje vždy uvedeno a vždy to má svůj dobrý důvod.

Zabýváme se také řízenými degustacemi, přednáškami a školením personálu obchodů a čajoven, tyto služby jsou přednostně poskytovány zákazníkům s nimiž nás spojuje stejný pohled na čaj a zejména stejný postoj k čajům falešným či špatně deklarovaným.

Máte-li jakýkoli dotaz či přání, neváhejte nás prosím kontaktovat:
Kontaktní osoba: Zdeněk Prachař (majitel a provozovatel obchodu)
Telefon: 724 00 26 37
E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Aktualizováno (Sobota, 29 Leden 2011 23:17)

 
Přihlášení

Chcete-li se registrovat jako velkoobchodní zákazník, kontaktujte nás prosím na tel. 724 00 26 37 či e-mailu obchod@longfeng.cz. Velkoobchodní registrace se týká pouze provozovatelů čajoven a kamenných čajových obchodů.