Tel: +420 724 002 637 | Email: zdenek.prachar@longfeng.cz

Aktualizované informace k rezervačním nabídkám

Rezervace špičkových Gu SHu a Ye Sheng Qiao Mu čajů z Yi Wu Shan
Tyto čaje odešly v úterý 13. 3. z vesnice Gao Shan Zhai, dorazit by měly do tří týdnů. Jde o čaje produkované postaru, s nejvyšší starostlivostí a péčí ze stromových čajovníků rostoucích přirozeně a divoce v lesních porostech v okolí vesnice Gao Shan Zhai. Jde o čaje výjimečné, zcela mimořádné a na českém trhu myslím dosud nenabízené…
Čaje očekáváme v avizovaném termínu, současně vás zveme na degustaci a workshop čajové školy, který bude těmto čajům věnován a který proběhne v sobotu 7. 4.

Rezervace Wu Yi Zhen Yan olongů a červených čajů
Díky osobnímu dlouholetému přátelství s tchajwanským milovníkem čajů, který každoročně sám vlastnoručně ve Wu Yi Shan vyrábí a ručně na dřevěném uhlí peče čaje, které pak nabízí ve své čajovně, vám můžeme nabídnout skutečně reprezentativní paletu těch nejšpičkovějších čajů z vnitřní oblasti Wu Yi, označované jako Zhen Yan. Nabízet budeme oolongy i červené čaje produkované na nejlepších místech, zcela tradičně a postaru, v některých případech ze starých čajovníků, u dvou čajů dokonce z čajovníků divokých. Všechny tyto čaje jsou produkovány ve velmi omezeném množství. Jde o kolekci, která mne naplňuje nadšením a současně hrdostí. Jsem opravdu rád, že takové čaje můžeme za takovéto ceny nabídnout.
Tyto čaje jsme doplnili dvěma prvotřídními Dan Cong oolongy – ty pochází z jedné z nejceněnějších lokalit, z velmi vysoké nadmořské výšky, v jednom případě dokonce z jediného starého stromu. A samosebou jsou také ručně pečené na dřevěném uhlí.
Čaje byly pozdrženy (chtěl jsem čaje z Wu Yi a Feng Huang spojit do jedné zásilky a China Post trošku zahaprovala). Nicméně už jsou na cestě do ČR a zdržení očekávám v rámci pár dnů. I těmto čajům budeme věnovat workshop a degustaci čajové školy, jedna akce se uskuteční zřejmě v Čajovně Skleněná louka v Brně, druhá pak u nás v Praze.

Rezervace vyřídíme jakmile čaje dorazí, pokud by došlo ke zdržení, očekávám maximálně několik dnů…

Přidat komentář

0