Tel: +420 724 002 637 | Email: zdenek.prachar@longfeng.cz

Představujeme vám náš koncept čajového předplatného

Na trhu jsou tisíce čajů. Desítky se stejně jmenují. Mnohé jsou vybaveny zajímavými příběhy. Ale jak si v té záplavě vybrat a nespálit se? NECHTE VÝBĚR NA NÁS! Nemusíte se vůbec o nic starat, o vše se postaráme my. Své čaje známe opravdu dobře a proto vám můžeme i dobře vybrat či poradit s výběrem. Jsme absolutně přesvědčeni, že náš koncept předplatného je nejlepší a nejvýhodnější na trhu, protože:
1. Každý měsíc vám vybereme zajímavé a kvalitní čaje. Ty čaje, které bychom si sami vybrali pro sebe.
2. Automaticky vám je zašleme v prvním týdnu měsíce.
3. Předplatné vám rádi přizpůsobíme. Stačí napsat, jaké čaje máte rádi. Nebo si zvolit jinou frekvenci zasílání (např. každý druhý měsíc)
4. Získáte dvojí slevu. Cenově zvýhodněné jsou čaje v předplatném a současně získáte slevu na všechny ostatní nákupy. Navíc i předplatné lze koupit se slevou při nákupu čaje měsíce!
5. Namísto atraktivního balení, krabic a designu platíte jen a pouze za čaj. Dostanete tedy nejlepší poměr kvality za své peníze.
6. Ke každému čaji dostanete kompletní a podrobné informace včetně návodu, jak si čaj připravit.
7.Svému výběru věříme. Pokud by vám snad kterýkoli čaj nechutnal, bez řečí vám jej vyměníme.

PŘEDPLATNÉ I: Čaje do kanceláře
Obsahuje čaje nenáročné na přípravu, vhodné pro každodenní popíjení při práci, učení či dalších každodenních činnostech. Ale pozor, i zde klademe důraz na vysokou kvalitu těchto čajů. Vybíráme nikoli čaje nižší třídy, ale čaje vhodné k danému účelu.

PŘEDPLATNÉ II: Čaje pro labužníky
Obsahuje ty nejlepší a nejzajímavější čaje. Smyslem je nabídnout i těm nejnáročnějším zákazníkům čaje, které vás opravdu nadchnou a které budete popíjet s největším potěšením. Do tohoto předplatného budeme zařazovat i čaje, které nejsou ve standardní nabídce internetového obchodu.

ZÍSKEJTE AŽ DVA MĚSÍCE ČAJOVÉHO PŘEDPLATNÉHO ZDARMA!

Přidat komentář

0