Tel: +420 724 002 637 | Email: zdenek.prachar@longfeng.cz

Pět špičkových degustačních vzorkovnic na Váš Vánoční stůl – výrazně zvýhodněná rezervační nabídka

Na Vánoce pro vás chystáme čajové překvapení v podobě pěti exkluzivních vzorkovnic, které bychom vám rádi představili a nabídli mimořádnou příležitost k jejich výrazně zvýhodněné rezervaci. Připravili jsme pro vás celkem pět vzorkovnic, vždy po čtyřech čajích balených po 25g.
Ke každé vzorkovnici chytáme letáček s podrobnými informacemi o vzorkovnici, každý čaj bude samozřejmě vybaven štítky, které z našich balení znáte.
Samozřejmě nechystáme jen vzorkovnice pro vzorkovnice. Jejich skladbě a výběru čajů jsme věnovali fakt velikou péči a za každou vzorkovnicí je přesně daný koncept, který těm čtyřem čajům a jejich kombinaci dává smysl a důvod.
Navíc jsme vybírali čaje té absolutně nejvyšší kategorie, mnohé z nich jsem nikdy nejen neprodával, ale ani neměl možnost ochutnat.
Vzorkovnice budou opravdu krásnými Vánočními dárky pro každého milovníka čaje, případně skvělým společníkem pro zimní sváteční čas (čaje jsme vybírali i s ohledem na sezonu tak, aby se právě k zimnímu času hodily).

Vzorkovnice nabízíme za níže uvedené ceny, detalní informace o jednotlivých vzorkovnicích a jednotlivých čajích se vám zobrazí po kliknutí na název zvolené vzorkovnice.

Degustační vzorkovnice LAPSANG SOUCHONG – 897,-Kč

Degustační vzorkovnice TO NEJLEPŠÍ Z BÍLÝCH ČAJŮ – 1197,- Kč

Degustační vzorkovnice ANXI OOLONGY VE WUYI – 897,- Kč

Degustační vzorkovnice WU YI – ZAPOMENUTÉ POKLADY – 997,- Kč

Degustační vzorkovnice WU YI MIN CONG – 997,- Kč

POZOR! Při závazné rezervaci a platbě po průchodu čajů čínskou celnicí (i pro případ, že by čaje nějakým během osudu do Vánoc nedorazily) nabízíme speciální zvýhodnění – při objednávce dvou sad dostanete navíc zdarma archivní čaj v hodnotě 500,- Kč, při objednávce tří sad dostanete navíc zdarma archivní čaj v hodnotě 1000,- Kč, při objednávce čtyř sad dostanete navíc zdarma archivní čaj v hodnotě 1500,- Kč a při objednávce všech pěti sad dostanete navíc zdarma archivní čaj v hodnotě 2000,- Kč.
Moc prosím – rezervace a případné dotazy prosím směrujte výhradně na náš mail. Pokud vás nabídka zaujala, budeme rádi, když nás doporučíte svým přátelům!

Přidat komentář

0