Tel: +420 724 002 637 | Email: zdenek.prachar@longfeng.cz

Výrazně zvýhodněné Vánoční balíčky

Připravili jsme pro vás tři exkluzivní Vánoční balíčky sestávající vždy z opravdu krásné yixingské konvičky s opravdu excelentním archivním pu erhem zdarma (a v jednom případě je balíček ještě navíc výrazně cenově zvýhodněn). Celkové cenové zvýhodnění je bez přehánění obrovské, pokud máte rádi čaj nebo chcete někomu udělat velkou radost, mohu tyto balíčky jen a jen doporučit.

První balíček je složen z konvičky s bočním držátkem vyrobeným (stejně jako hubička a držátko na pokličce) ze dvou překládaných hlín tvořících dekor dřeva. Jde o konvičku prvotřídního autora specializujícího se právě na tvorbu z překládaných hlín. Archivním pu erhem zdarma je pak celý koláček 2003 Xia Guan Bao Yan Xiao Beeng Cha! Veškeré detaily o konvičce, čaji, ceně i cenovém zvýhodnění zobrazíte kliknutím na tento odkaz.

Konvička Tang Yu
Tang Yu

Druhý balíček je složen z konvičky špičkové autorky Shao Mei Hua (nositelka titulu Senior National Artist) ve tvaru dýně. Hlína, zpracování i užitná hodnota konvičky jsou na nejvyšší úrovni, jde o jednu z nejlepších konviček, jaké jsem kdy měl. Archivním pu erhem zdarma je pak opět celý koláček 2003 Xia Guan Bao Yan Xiao Beeng Cha! Veškeré detaily o konvičce, čaji, ceně i cenovém zvýhodnění zobrazíte kliknutím na tento odkaz.

Shao Mei Hua - Dýně
Shao Mei Hua – Dýně

Třetí balíček je složen z konvičky autorky Li Fang, opět ve tvaru dýně, ovšem tentokráte z kvalitní Zi Ni a vyrobené v poněkud odlišném stylu. Archivním pu erhem zdarma je pak opět celý koláček 2003 Xia Guan Bao Yan Xiao Beeng Cha! Veškeré detaily o konvičce, čaji, ceně i cenovém zvýhodnění zobrazíte kliknutím na tento odkaz.

Zheng Xue Wang - Dýně
Zheng Xue Wang – Dýně

Přidat komentář

0