Tel: +420 724 002 637 | Email: zdenek.prachar@longfeng.cz

Speciální nabídka archivních čajů – exkluzivní a velmi výrazně zvýhodněná nabídka k rezervaci předem

Jak jsme vás průběžně informovali, jednali jsme v posledních dnech o poměrně velké objednávce opravdu zajímavých a dnes již prakticky nedostupných archivních čajů, které vám pro rezervaci předem můžeme nabídnout za zcela mimořádné ceny.

Vím, že do obchodu emoce příliš nepatří, ale v tomto případě prostě musím být trochu osobní. Tato nabídka byla ze strany dodavatele motivována, stejně jako nabídka degustačních vzorkovnic, snahou mi pomoci postavit LongFeng zpět na nohy. Je vážně skvělé vidět, že přátelé zůstanou přáteli, i když druhý potřebuje podržet a pomoci, a to i v situaci, kdy se to třeba úplně nehodí. Jsem moc rád, že takové přátele mám. A jsem moc vděčný, že mám zákazníky, kteří s námi zůstali i v těch nejhorších chvílích. Opravdu moc děkuji. Vaši podporu budeme ještě hodně potřebovat, nechceme ale stát s nataženou rukou a čekat na to, že nás podpoříte. Proto vám nabízíme možnost nákupu těchto skvělých a velmi vzácných archivních čajů za opravdu neuvěřitelně dobré ceny. Můžete nás tak podpořit v naší snaze LongFeng obnovit tak, jak fungovával kdysi, a současně si můžete koupit čaje, které v této kvalitě, v takovémto stylu skladování a s takto širokou zárukou prostě za tyto ceny jinde nekoupíte. A to v některých případech ani vzdáleně.

Čaje odejdou kurýrem EMS z Číny příští týden, takže lze čekat poměrně rychlé doručení (samozřejmě stále v kontextu faktu, že doznívá Vánoční špička a zásilky nechodí úplně bleskově). Budete-li si přát, rádi spojíme Vaši rezervaci vzorkovnic a těchto archivních čajů do jedné zásilky, myslím, že oboje budeme rozesílat v první polovině ledna. Platbu pak budeme řešit ve chvíli, kdy čaje dorazí do ČR, není tedy třeba platit čaje dlouho předem.

A teď k té nabídce:

1982 An Xi Long Juan Mei Zhan – 249,-/25 g

Klasicky zpracovaný (daleko volněji rolovaný, než je dnes obvyklé) oolong z tradičního a starého kultivaru Mei Zhan, sklizený na jaře 1982 v oblasti Long Juan, během archivace opakovaně (ale velmi citlivě) pečený. Zřejmě unikátní příležitost ochutnat takto starý oolong za více než příznivou cenu.

2009 An Xi Long Juan Tie Guan Yin – 176,-/25 g

Velice kvalitní Tie Guan Yin sklizený v jarním sběru 2009 v ceněné lokaci Long Juan.Pečení je střední až silnější, během archivace opakované, vždy však provedené velmi precizně a šetrně. Tradiční více než desetiletý Tie Guan Yin oolong za velmi příznivou cenu.

2010 Fu Ding Bai Hao Yin Zhen AA+ – 229,-/25 g

Archivní Bai Hao Yin Zhen velmi vysoké kvality, sklizený v prvním jarním sběru (pre Qing Ming) v malé rodinné zahradě z kultivaru Fu Ding Da Bai Hao. Tento čaj byl testován laboratoří Eurofins na rezidua pesticidů, jde tedy o zcela výjimečnou nabídku testovaného archivního čaje, navíc opět za cenu pod tržní cenou v Číně.

2000 Xia Guan Jia Ji Tuo Cha 100 g – 1470,-/ks nebo 3900,-/3 ks

Xia Guan Jia Ji Tuo je jedním z nejklasičtějších pu erhů z Xia Guan TF, ve stáří téměř 20 let je na trhu již prakticky nedostupný a jde v tomto směru o nabídku, která se u nás najisto nebude opakovat. Dovolím si říci, že jde o nejlevnější nabídku široko daleko, rozhodně cenově pod tržní cenou v Číně. Čaj zrál v čistém a suchém prostředí privátního archivu v Guang Zhou, prodejce známe přes dvacet let a tento konkrétní čaj jsem osobně několikrát pil, o jeho pravosti nemám sebemenší pochybnost a plně ji garantuji.

2003 Xia Guan Bao Yan Jin Cha 250 g – 1899,-/ks nebo 3499,-/2 ks

Další klasická receptura pu erhů z Xia Guan TF, v tomto stáří je na trhu již prakticky nedostupná, navíc rok 2003 je skutečně mimořádně ceněným a žádaným. I v tomto případě jde o nabídku, která se u nás najisto nebude opakovat. Vždyť tento čaj z rozprodávaného soukromého archivu u nás stojí 2776,-/ks, což je stále pod tržní cenou v Číně. Čaj zrál v čistém a suchém prostředí privátního archivu v Guang Zhou, prodejce známe přes dvacet let a tento konkrétní čaj jsem osobně několikrát pil, o jeho pravosti nemám sebemenší pochybnost a plně ji garantuji.

2004 Xia Guan Fang Zhuan 200 g FIRST PRODUCTION – 1370,-/ks

První a nesmírně ceněná produkce tohoto pu erhu, čaj s velkým sběratelským potenciálem. Především však další skvělý archivní pu erh z Xia Guan TF, nyní již více než patnáctiletý. Čaj zrál v čistém a suchém prostředí privátního archivu v Guang Zhou, prodejce známe přes dvacet let a tento konkrétní čaj jsem osobně několikrát pil, o jeho pravosti nemám sebemenší pochybnost a plně ji garantuji.

2001 Xia Guan Xiao Fa Tuo Cha 100gr – 899,-/ks nebo 2399,-/3ks

Klasická exportní receptura shu pu erhu, jeden z dlouhodobě nejoblíbenějších shu pu erhů Xia Guan TF. Ve stáří téměř 19 let na trhu prakticky nedostupný, navíc za cenu na hranici tržní ceny v Číně. Neopakovatelná nabídka. Čaj zrál v čistém a suchém prostředí privátního archivu v Guang Zhou, prodejce známe přes dvacet let a tento konkrétní čaj jsem osobně několikrát pil, o jeho pravosti nemám sebemenší pochybnost a plně ji garantuji.

Moc Vám děkuji za přízeň a podporu a také za případné rezervace, které prosím čiňte výhradně mailem.

2003 Xia Guan Bao Yan Jin Cha
2003 Xia Guan Bao Yan Jin Cha

Přidat komentář

0